Salariile din Ro

 Blogul meu se numeste nasoalee cu 2 e pentru ca domeniul nasoale(cuvantul corect gramatical) este deja luat de altcineva,cu peste 12 ani in urma.

Da exista un alt blog .. nasoale.blogspot.com 

Care trateaza subiecte de interes general, cu aceleasi proprietati nasoale.

In spiritul si registrul acelui blog ,am sa tratez subiectul de astazi.

Un lucru nasol la noi in tara este salariul minim pe economie, net -bani in mana adica ..1500 de lei.

Cum sa traiesti o luna cu banii astia?

Eu una nu stiu cum. 

Comentarii

Postări populare de pe acest blog

Factura de curent de 100 de milioane

Asistenta medicala veterinara mai scumpa decat cea umana

Whatsapp blocat.