Whatsapp blocat.

 Pe perioada pandemiei ,lucrand de acasa,am postat niste anunturi in care am specificat la modalitati de contact,inclusiv whatsapp. Si am primit destule mesaje ,solicitandu-mi-se detalii,pe care le-am si oferit. La un moment dat ma trezesc ca nu mai pot accesa whatsapp-ul. Le dau e-mail explicand situatia si mi l-au deblocat. Dupa 2 zile mi-l blocheaza iar. Iar am dat e.mail si i-am rugat sa-l deblocheze,promitand ca voi elimina whatsapp ca modalitate de contact. L-au deblocat.


Si astia ca si Revolutul au blocat automat ,ca li s-a parut ca l-am folosit prea mult. 

Pai daca pui la dispozitie publicului larg o aplicatie ..lasa-i nene s-o foloseasca. Unii folosesc mai mult,altii mai putin ..anumite aplicatii/produse/servicii. Sau faclare limitele. Sa nu se trezeasca omul cu serviciul blocat.


Alta nasoala ..nu?




Comentarii

Postări populare de pe acest blog

Factura de curent de 100 de milioane

Asistenta medicala veterinara mai scumpa decat cea umana